V průběhu dubna a začátkem května proběhla soutěž školních týmů MC Donald´s cup ve fotbale.
Starší žáci se poprali o postup v prvním kole, kdy vybojovali krásné třetí místo, které na postup do dalších bojů bohužel nestačilo.
Žáci z mladší kategorie se zúčastnili celkem tří kol, kdy se jim podařilo postoupit až do okresního finále. Toto kolo se konalo na hřišti ve Vratislavicích nad Nisou, kterého se zúčastnila celkem 4 vítězná družstva z celého okresu Liberec. Náš tým do turnaje okresního finále vstoupil s velkým nasazením a odhodláním poprat se o výborné umístění. Utkání mezi nejlepšími týmy Libereckého okresu slibovala napínavou bitvu o postup do krajského finále. Očekávání se naplnila, soupeři byli opravdu silní a každý zápas byl velmi napínavý. Našemu týmu se nakonec podařilo vybojovat krásné třetí místo a žáci byli odměněni medailemi a pohárem.
V průběhu turnaje předvedli skvělé sportovní výkony a spolupráci, vše v duchu fair-play. Velké poděkování a gratulace patří jmenovitě těmto žákům z mladší kategorie: Simon Vaško, Stanislav Brukner, Eleanor Bruknerová, Samanta Munzarová, Tereza Havrdová, Jan Švejda, Robin Kovář, Alex Polma, Sebastian Polma, Vojtěch Vítek, Jindřich Hrušovský, Nina Vaněčková, Antonín Korbel,
žákům starší kategorie: Robin Kamenský, Tadeáš Pluhař, Šimon Rybář, Aneta Jirošová, Emma Vaněčková, Ema Čechová, Vojtěch Kauška, Vít Matějka, Ondřej Hrušovský, Tadeáš Koloc, Michal Podolník, Matěj Chludil.
Děkujeme za podporu z řad tatínků, panu Chludilovi (pořízení fotografií) a panu Vítkovi (trenérská opora, zajištění a zapůjčení dresů).